Hızlı Kolay, Gelişmiş Satış Sitesinizi 10 Dakika içinde kurun.

×

 • E Ticaret Paketleri
 • Referanslar
 • Kurumsal
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • İletişim
 • Sepetim ( 0 )
 • Medikal Sağlık Ürünleri Satan ve satışını yapan E Ticaret Sitesi Açmak

  Sağlığı korumak ve eski haline getirmek için yapılan ve uygulanan medikal ürün çeşitleri günümüzde daha çok çeşitlilik göstermiştir.

  e-ticaret alanında sağlık sektöründe girişimcilik düşünenler Eğer daha önce bir e-ticaret platformu kurulmamışsa bu süreçte nelerin yapılacağı bilmeyebilir. Her ne kadar ürün satışı ilk başlarda zor gibi gelsede oldukça kolaydır.

  Sağlık sektöründe e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız güncel yasa ve sağlık sektöründeki şartları yerine getirmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur.Bu konuda bilgi almadan harekete geçmeyin.

  Ne tür Medikal ürün satabilirim

  1. tansiyon aletleri
  2. insülin taşıma çantaları
  3. ‎Gıda Takviyeleri Vitaminler
  4. Ateş ölçerler

  Şirket Açma

  İnternetten satış yapmak istiyorsanız mutlaka sizin adınıza bir şirketinizin olması gerekmektedir çünkü eticaret yaptığınız platformda adınıza havale ve kredi kartı ödemeleri sizin adınıza gelecektir bunun için vergi levhanıza ihtiyacınız olacaktır.

  Muhasebeciniz ve mali müşaviriniz ile bu konular hakkında bilgi alırsanız kısa sürede sizi bilgilendirecektir

  Toptan medikal ürünleri satın almak

  Şirket kurulumu tamamlandıysa medikal sağlık ürünleri üzerine toptan alışveriş yapabilirsiniz. Sağlık sektöründe kendinizin imal ettiği ürünler olmayabilir. Bu da toptan olarak alıma yönlendirecektir.

  Toptan ürün fiyatları

  Toptan medikal sağlık ürünleri almayı düşünüyorsanız her toptancı farklı fiyat teklifi verecektir. Bu nedenle farklı yerlerden fiyat araştırması yaparak genel bir fikir sahibi olunabilir.

  Ancak kalite ve fiyatın doğru orantılı olduğunu varsayarsak Sağlık ürünlerinin kullanışlı, kaliteli ve ihtiyaca cevap verir nitelikte olması şarttır.

  Toptancılar ile nasıl iletişim kurarım

  Medikal sağlık ürünleri sektörüne girmeyi düşünen bir işletme olmak istiyorsanız toptancı seçerken iletişimin nasıl kurulacağı da önemlidir.

  iletişimde sorun olursa bu durum siparişlerin devamında problem çıkarabilir Bu da size müşteri kaybı ile dönüşü olabilir.

  E-ticaret sitesi açmak

  Ürünlerinizi planlayıp, şirket kurulumunu tamamlamış ve toptancı ile anlaşmışsanız e ticaret sitesi kurmak için başka bir şart yoktur. sonraki aşama profesyonel e ticaret yazılımı firmalarından sıfırdan bir e-ticaret platformu istemektir.

  İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel site kurulacaktır. Fakat yazılımın tüm aşamaları size özel ayarlanır ve özellikler ayrı ayrı kurulur. Bu konuda bilgi alınız

  Serbest çalışan kişiler uygun fiyat sunuyor gibi dursa da uzun vadeli olarak düşünüldüğünde e ticaret sitesi sizin için masraflı bir iş olacaktır. Çünkü serbest çalışan ve bu platformun desteğini veremeyecek kişiler yüzünden e ticaret işinde probleminiz olduğunda çözüme kavuşmayabilir. bu nedenle özel yada sıfırdan yazılmış bir eticaret sitesi yerine tamamen destei olan bir e ticaret yazılımı firmasından bilgi almak gerekir.

  Burada en uygun yol Hazır e ticaret paketlerinden yararlanmaktır. Bunların içerisinde farklı özellikler, entegrasyonlar vardır. bundan dolayı uygun ekonomik , hızlı ve gelişmiş bir altyapı sunar.

  Eğer e ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, Onno Eticaret ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmektedir. Paketlerimiz tüm hityaçlarınıza uygun olarak oluşturulmuştur. Satın almadan paket içeriklerini görebilir ve size en uygununa karar verebilirsiniz. Bu süreç esnasında aklınızda bulunanları sormak ve yardım almak için iletişime geçebilirsiniz.

  E-ticaret paketlerimiz arasında başlangıç paketini seçmiş olsanız dahi sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda daha üst paketlere hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize kısa sürede etkili bir yanıt verebilirsiniz.


  Bizi Hemen Arayın

  0850 840 9 329

  E-Ticarette İlk Adım: Başarılı Bir Online Mağaza Nasıl Kurulur?

  Eticarette ilk adım öncelikle bir marka oluşturma fikrinizin olmasıdır. Satılacak bir ürününüz var ise bu ürünün m
  Oku

  E-Ticarette Yeni Normal: Dijital Dönüşümün Önemi ve İşletmeler İçin Fırsatlar

  Eticarette dijital dönüşümün önemi bildiğiniz gibi çok önemli önceki dönemlerde tüm dijital işle
  Oku

  2023'te E-Ticaret Trendleri: Sektörde Neler Değişecek?

  2023 eticaret sektörü önceki yıllara göre ürün satışından çok ,çok kanallı ve far
  Oku

  marka marka marka marka marka marka marka
  OnnoAjans | E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.