Hızlı Kolay, Gelişmiş Satış Sitesinizi 10 Dakika içinde kurun.

×

 • E Ticaret Paketleri
 • Referanslar
 • Kurumsal
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • İletişim
 • Sepetim ( 0 )
 • Hırdavat Ürünleri Satan E-Ticaret Sitesi Açmak

  Hırdavat ürünleri yaşantımızda en gerekli olan malzemelerdir. bu ürünleri insanlar internetten sipariş vermeyi daha çok tercih ederler. Bu nedenle hırdavat sektöründe çalışıyorsanız, e-ticaret siteleri size daha fazla müşteriye ulaşma imkanı tanır.

  Başarılı adımlar atarak E ticaret sitesi kurarak bu dünyaya adım atmayı planlıyorsanız, hırdavat ürünleri hakkındaki yasa ve mevzuatlara da dikkat edilmesi önerilir.

  Hırdavat Ürünlerini Kararlaştırmak

  E-ticaret girişimcilerin dikkatini çeker. Bir girişimci olarak başlamayı düşünüyorsanız Hırdavat ürünlerine karar vermelisiniz. Eğer bir girişimciyseniz, bunun anlamı imal ettiğiniz ürünlerin olmadığı olabilir. Dolayısıyla öncelikle müşterilerinize neler sunacağınıza karar vermelisiniz. Bu sektördeki siteleri incelerseniz fikir sahibi olmanız mümkün.

  Şirket Kurmak

  E ticaret sitesi kurmak için şirket kurmanız gerekmektedir.

  Hırdavat ürünlerinde hangi malzemeleri satacağınızı kararlaştırdıysanız, firma kurmak için işlemlere başlayabilirsiniz.tabii bunun için Muhasebeci veya mali müşavir ile görüşebilirsiniz.

  Hırdavat ürünlerini Toptan Satın Almak

  Firma kurulum sürecini tamamladıysanız,Geriye hırdavat ürünleri satın almak kalmaktadır. Zira bir girişimciyseniz, bu konuda bir imalatınız olmayabilir. Fakat toptan satın alabileceğiniz çok sayıda yer mevcuttur.

  Ancak ürünlerin, kalitenin değiştiği bir gerçektir. Bu nedenle toptancıları incelemek, daha iyi karar vermenize yardımcı olur.

  Fiyat

  Hırdavat ürünleri toptan alınacağı zaman, dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Fiyat gibi. Her toptancının fiyat seçenekleri farklılık gösterebilir. Hemen karar verilmemelidir farklı seçenekler değerlendirilmelidir.

  Öncelikle ürünlerin piyasa değerlerine bakmanız gerekir. Bu sayede toptan aldığınız ürünleri ne kadara satabileceğinizi görebilir, kâr hesabı gerçekleştirebilirsiniz.

  Hırdavat ürünleri kullanılabilir olmalı, seneler boyunca kullanılabilmelidir. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayabilmelidir. Toptan alacağınız ürünler bunları sağlamalıdır, insanların sizi tercih etmesi için.

  Ürün Alımı

  Hırdavat toptan alım ve satımı yapmak istiyorsanız birlikte çalışacağınız toptancının ürünleri nasıl temin ettiğini bilmeniz gereklidir.

  Bir ürün stoklarınızda kalmamışsa, bu durumda müşterileriniz farklı bir yerden alışveriş yapabilir. bu nedenle toptancıdan malları hızlı bir şekilde ve sayıda alıp alamadığınız önemlidir.

  İletişimin Nasıl Kurulduğu

  Siz bir ürün imal etmiyorsanız fakat e-ticaret kurmak istiyorsanız, ürünleri toptan alablirsiniz. Ancak toptancı seçmeden önce, toptancıyla nasıl iletişim kuracağınızı da bilmeniz gerekir. İletişim sorunları ürünleri temin ederken eksiklere, aksaklığa yol açabilir.

  E-Ticaret Sitesi Açmak

  Ürünlerinizi planlayıp, şirket kurulumunu tamamlamış ve toptancı ile anlaşmışsanız e ticaret sitesi kurmak için başka bir şart yoktur. sonraki aşama profesyonel e ticaret yazılımı firmalarından sıfırdan bir e-ticaret platformu istemektir.

  İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel site kurulacaktır. Fakat yazılımın tüm aşamaları size özel ayarlanır ve özellikler ayrı ayrı kurulur. Bu konuda bilgi alınız

  Serbest çalışan kişiler uygun fiyat sunuyor gibi dursa da uzun vadeli olarak düşünüldüğünde e ticaret sitesi sizin için masraflı bir iş olacaktır. Çünkü serbest çalışan ve bu platformun desteğini veremeyecek kişiler yüzünden e ticaret işinde probleminiz olduğunda çözüme kavuşmayabilir. bu nedenle özel yada sıfırdan yazılmış bir eticaret sitesi yerine tamamen destei olan bir e ticaret yazılımı firmasından bilgi almak gerekir.

  Burada en uygun yol Hazır e ticaret paketlerinden yararlanmaktır. Bunların içerisinde farklı özellikler, entegrasyonlar vardır. bundan dolayı uygun ekonomik , hızlı ve gelişmiş bir altyapı sunar.

  Eğer e ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, Onno Eticaret ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmektedir. Paketlerimiz tüm hityaçlarınıza uygun olarak oluşturulmuştur. Satın almadan paket içeriklerini görebilir ve size en uygununa karar verebilirsiniz. Bu süreç esnasında aklınızda bulunanları sormak ve yardım almak için iletişime geçebilirsiniz.

  E-ticaret paketlerimiz arasında başlangıç paketini seçmiş olsanız dahi sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda daha üst paketlere hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize kısa sürede etkili bir yanıt verebilirsiniz.


  Bizi Hemen Arayın

  0850 840 9 329

  E-Ticarette İlk Adım: Başarılı Bir Online Mağaza Nasıl Kurulur?

  Eticarette ilk adım öncelikle bir marka oluşturma fikrinizin olmasıdır. Satılacak bir ürününüz var ise bu ürünün m
  Oku

  E-Ticarette Yeni Normal: Dijital Dönüşümün Önemi ve İşletmeler İçin Fırsatlar

  Eticarette dijital dönüşümün önemi bildiğiniz gibi çok önemli önceki dönemlerde tüm dijital işle
  Oku

  2023'te E-Ticaret Trendleri: Sektörde Neler Değişecek?

  2023 eticaret sektörü önceki yıllara göre ürün satışından çok ,çok kanallı ve far
  Oku

  marka marka marka marka marka marka marka
  OnnoAjans | E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.